~ הצטרפו אלינו גם בפייסבוק לעדכונים ~ הכלים הידניים של RIDGID עלו בקטלוג IDEP כנסו. ~ קטלוג טריגון עלה לאוויר - לחצו כאן.

broncoRightLogo

הכל אודות ברונקו

ב-1995, מקימה קבוצת ארגנטולס את חברת BRONCO שמטרתה ייצור ופיתוח של ציוד בנייה באיכות ללא פשרות יחד עם פיתוח טכנולוגיות ומוצרים חדשים מתוך רצון לפרוץ דרך בענף הבנייה בהיבט החדשנות, איכות העבודה, והגדלת תפוקת תהליך העבודה תוך הקפדה גבוהה על הנדסת אנוש.

הכל אודות ברונקו

מוצרי ברונקו מיוצרים במפעלנו בקריית גת העומד בכל תקני האיכות הבינלאומיים, עובדה זו, כחלק מהסטנדרטים הגבוהים שמציבה קבוצת ארגנטולס, מאפשרת לנו לספק שקט נפשי וביטחון בכל הנוגע לעבודה עם הכלים של ברונקו.

חברת ברונקו היא נציגתם הבלעדית בישראל של כמה מהמותגים המובילים בתחומם בעולם, ביניהם: Mitsubishi בסדרת מנועי הבנזין והגנראטורים, חברת ALTRAD, חברת IRBAL יצרן מערבלי הבטון, ARGIMOTOR, חברת NORTON המייצרת ציוד בנייה, להבי יהלום כוסות יהלום ואבני חיתוך והשחזה. חברת RITMO יצרנית מכונות וציוד נלווה לריתוך צנרת פלסטיק. חברת RIDGID יצרנית מכונות הברגה, רול גרוברים, מצלמות איתור, ציוד פתיחת סתימות ועוד.

המוצרים של ברונקו בשילוב עם השירות של קבוצת ארגנטולס מסייעים במציאת פתרונות יעילים, מקצועיים ואיכותיים ללקוחות.

קו מוצרי כיבוי האבק, אשר רשומים כפטנט עולמי, מונעים את היווצרות האבק בעת חיתוך מוצרי אבן, בטון ושיש. המערכת ניתנת להרכבה על מגוון רחב של משחזות זוית ומשורי חיתוך ומפחיתה ב-99.17% את היווצרות האבק ובכך שומרת על סביבת עבודה נקייה ובעיקר על בריאות העובד. להדגמת המערכת בכל עת, צרו קשר.

 

התחדשנו בטריגון

חברת טריגון, הרכישה החדשה של קבוצת ארגנטולס, המצטרפת לשורה של חברות מנצחות, היא חברה העוסקת ביבוא ושיווק ציוד ממונע, בניין וחקלאות, כלי עבודה ומוצרי אנרגיה.
החברה מייצגת באופן בלעדי את חברת BRIGGS AND STRATTON ארה"ב- יצרן מנועי הבנזין, גנרטורים וציוד הגינון הגדול בעולם ועוד חברות בינלאומיות.
טריגון משרתת תחום נרחב ובין לקוחותיה ארגונים ומוסדות מובילים בישראל כמו: משהב"ט, משטרה, חברת החשמל, רשויות מקומיות וחברות תעשייה ושירות נוספות המובילות בתחומן.
לפרטים נוספים על טריגון לחצו כאן.


תכנון ועיצוב :   אפיון ועיצוב     פיתוח :בניית אתרים

ארגנטולס בע"מ, השר חיים שפירא 13, ראשל"צ, ת.ד. 5095, מיקוד 7570415
  הנהלה: טלפון: 03-5620738, פקס: 03-5620737  |  שרות לקוחות: טלפון: 03-6815516, פקס: 03-6815329

 

*התמונות באתר להמחשה בלבד* *ט.ל.ח* *המחירים מוצגים כהמלצה בלבד*